Osiągnięcia uczniów w roku szk. 2013/2014


 

VI edycja Diecezjalnego Konkursu Literackiego "Święci i bohaterowie Ziemi Łomżyńskiej - Święci ukazują nam drogę, jak być szczęśliwymi" - 30 maja 2014

Izabela Wojtasik z kl. III b zajęła III miejsce


XIV Międzyszkolny Konkurs Fizyczny - 10 maja 2014

Elwira Mościcka z kl. II a zajęła II miejsce


Międzygimnazjalny Konkurs Języka Angielskiego "English ia a world language" - 09 maja 2014

Eryk Paterak z kl. III c zajął III miejsce


II Powiatowy Konkurs na najlepszy poster chemiczny lub geograficzny - 02 kwietnia 2014

III miejsce - poster geograficzny Natalii Krutul z ZSM nr 3 w Grajewie

wyróżnienie - postery chemiczne Weroniki Żukowskiej i Weroniki Dzik z ZSM nr 3 w Grajewie


Ogólnopolska olimpiada wiedzy o Janie Pawle II - 02 kwietnia 2014

Monika Finfando kl. III d - miejsce 12 - dyplom laureata
Wioleta Turowska kl. III d - miejsce 25 - dyplom uznania
Emilia Kozłowska kl. III d - miejsce 29 - dyplom uznania
Karolina Deresz kl. III d - miejsce 39 - dyplom uznania
Milena Żbikowska kl. I b - miejsce 43 - dyplom uznania
Mateusz Wójcicki kl. I b - miejsce 47 - dyplom uznania


Ogólnopolski Konkurs Chemiczny "ALCHEMIK" - 14 marca 2014 roku

1. Gawrońska Adrianna klasa III C - 27 punktów - bardzo dobry wynik
2. Żukowska Weronika klasa III C - 26 punktów - wyróżnienie szkolne
3. Finfando Monika klasa III D - 26 punktów - wyróżnienie szkolne
4. Dereszewski Konrad klasa III B - 26 punktów - wyróżnienie szkolne
5. Kozłowski Filip klasa III C - 25 punktów - wyróżnienie szkolne
6. Szymanowska Milena klasa III C - 21 punktów - dyplom uznania
7. Kaczmarczyk Jakub klasa III D - 21 punktów - dyplom uznania
8. Godlewska Daria klasa III C - 21 punktów - dyplom uznania
9. Dzik Weronika klasa III C - 20 punktów - dyplom uznania
10. Cieślak Marta II C - 20 punktów - dyplom uznania.


Wojewódzki Konkurs Biologiczny

Filip Kozłowski z kl. III c uzyskał tytuł finalisty w Wojewódzkim Konkursie Biologicznym
- przygotowywany przez p.A.Wszeborowską

Wojewódzki Konkurs Chemiczny

Do etapu rejonowego zakwalifikowała się Monika Finfando z kl. III d przygotowywana przez p.J.D.Zalewską-Grochowska

Wojewódzki Konkurs Fizyczny

Do etapu rejonowego zakwalifikował się Artur Makowski z kl. III a przygotowywany przez p.E.Wojciechowską


XXV Prezentacje Dorobku Kulturalnego Miasta Grajewo - 23 listopada 2013 r.

  23 listopada 2013 r. w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Grajewie odbyły się XXV Prezentacje Dorobku Kulturalnego Miasta Grajewo w kategorii Teatr. Naszą szkołę reprezentowały dwa zespoły teatralne:
1. Koło teatralne klasy II b zaprezentowało "Trawestację Dramatu Dziady cz. II"
2. Koło teatralne klasy III d przygotowało inscenizację "Romcio i Julcia" w oparciu o dramat W. Szekspira.

  Opiekę artystyczną nad przygotowaniem powyższych przedstawień sprawował nauczyciel języka polskiego p. Ireneusz Kaczyński.
Oba przedstawienia, pełne humoru i dowcipnych dialogów wzbogacone trafną muzyką i efektami świetlnymi wzbudziły spore zainteresowanie publiczności i nagrodzone zostały gromkimi brawami.
Za udział w dorocznych Prezentacjach zespoły teatralne otrzymały pamiątkowe statuetki i dyplomy.


 

Zobacz osiągnięcia z poprzedniego roku 2012/2013

 

 

 

  

Foto


Aktualizacja: 03.06.2014