Realizacja projektów edukacyjnych w roku szkolnym 2015/2016

2. Matematyka pod stopami
Opiekun projektu: Wiesława Konopka
Realizujący projekt: klasa II b

3. Książki naszych belfrów, czyli preferencje czytelnicze nauczycieli Publicznego Gimnazjum nr 3 w Grajewie
Opiekun projektu: Beata Szewczyk

4. Jak odnieść sukces w dorosłym życiu
Realizujący projekt: klasa I a

5. Mądry wybór – dobry zawód
Realizujący projekt: klasa I b

6. "Co nas buja, co nas kręci i do czego mamy chęci" – czyli nasze pozaszkolne zainteresowania
Realizujący projekt: klasa I a

7. Postawy młodzieży wobec zajęć wychowania fizycznego
Opiekun projektu: Wojciech Arciszewski

8. Uniwersalny charakter "Pamiętników Adama i Ewy" Marka Twain’a
Opiekun projektu: Iwona Bukrejewska, Ireneusz Kaczyński
Realizujący projekt: uczniowie z klas I d, II a, II c

9. Wynalazcy XX wieku
Opiekun projektu: Ewa Wojciechowska
Realizujący projekt: klasa II a

ICT w nauczaniu przedmiotów matematycznych i przyrodniczych w gimnazjach

Nasze gimnazjum uczestniczyło w projekcie innowacyjnym, realizowanym przez Centrum Edukacji Nauczycieli w Suwałkach w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt był współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Projekt był realizowany w okresie od 1.07.2010 r. do 30.06.2013 r.
   Celem projektu było wdrożenie w gimnazjach innowacyjnych rozwiązań programowych i metodycznych umożliwiających uczniom wykorzystanie technologii informacyjno- komunikacyjnej.

Wyróżnienie za udział w Projekcie ICT

W dniu 23 lutego 2012 r. koordynator projektu innowacyjnego "ICT w nauczaniu przedmiotów matematycznych i przyrodniczych w gimnazjach" p. Jarosław Cezary Słabiński, złożył na ręce pani dyrektor Beaty Szewczyk wyróżnienie dla p. Joanny Zalewskiej-Grochowskiej. Pani Joanna w ramach projektu, wspólnie z uczniami z kl. II b: Arturem Czyżewskim, Darią Drewnowską, Martą Karwowską i Wiktorem Kowzonem, prowadzi kurs chemii na szkolnej platformie e-learningowej. Podczas okresowego przeglądu projektu, kurs ten, okazał się najlepiej prowadzonym kursem chemii. W ramach wyróżnienia uczniowie indywidualnie otrzymali nagrody w postaci pamięci USB 8GB. Gratulujemy tak efektywnej pracy i życzymy dalszych sukcesów.

AJ

"Śmielej ku przyszłości"

W roku szkolnym 2009/2010 w naszym gimnazjum był realizowany projekt pod hasłem "Śmielej ku przyszłości" finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Aktualizacja: 27.10.2015